LZS Cielcza - strona oficjalna

• Witamy na oficjalnej stronie internetowej LZS Cielcza.

Czat

LZS CielczaCKS Zbiersk
LZS Cielcza 2:1 CKS Zbiersk
2017-11-12, 14:00:00

P&D

Piotr Piętka

Sponsor techniczny

pon.

Podsumowanie okresu przygotowawczego drużyny seniorów.

• autor: J.G., 2017-08-23 12:09

W związku z tym, że rozgrywki ligowe już ruszyły czas na podsumowanie okresu przygotowawczego.

Podopieczni Aleksandra Matuszewskiego do treningów wrócili 17 lipca. Pierwsze zajęcia prowadził Krystian Kościuszko gdyż trener Aleksander Matuszewski przebywał na urlopie. Pierwotnie zaplanowano 4 mecze sparingowe, lecz po wycofaniu się Błękitnych Sparty Kotlin i pauzie w pierwszej kolejce udało się rozegrać jeszcze jeden sparing. Wyniki sparingów:

LZS Cielcza  -  Pogoń Książ Wlkp  3 - 2

Sparta Orzechowo  -  LZS Cielcza  2 - 6

LZS Cielcza  -  Lew Pogorzela  5 - 4

LZS Cielcza  -  Warta Śrem  ( przerwany w związku z silną burzą )

Warta Pyzdry  -  LZS Cielcza  4 - 8

Cieszyć może skuteczność naszych zawodników, nieco martwi ilość straconych bramek. Mamy nadzieję, że w najbliższą niedzielę podczas meczu ligowego wszystko zadziała jak należy i będziemy mogli wspólnie z kibicami cieszyć się ze zdobytych trzech punktów. :)

Warto podsumować też zmiany kadrowe w naszej drużynie. Z klubu odszedł Mateusz Mizerny, który przeszedł do Astry Krotoszyn. Na wypożyczenie do Sparty Orzechowo udał się Kamil Kaczmarek.

Do drużyny dołączyli: Damian Bem, Robert Sobczak, Tomasz Nowakowski, Piotr Nowakowski, Hubert Zięntek (wszyscy Błękitni Sparta Kotlin) Mikołaj Majewski i Miłosz Bierła (Junior Starszy GKS Żerków) Witamy w Chelsea i życzymy samych sukcesów!!!  Treningi po kontuzji wznowił także popularny Carlos (jest jeszcze jedno popularne przezwisko dla tego kolegi wymyślone przez Karola Oczkowskiego ale na łamach naszej strony nie będę go cytował :D ) czyli Karol Lisiak.

W dniu dzisiejszym zawodnicy zostali zgłoszeni do rozgrywek przez V-ce Prezesa LZS-u Macieja Stamierowskiego. Kadra na tą chwilę liczy 24 zawodników.

Do zapoznania się ze wszystkimi zawodnikami zapraszamy do działu A -Klasa zakładka Skład zespołu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Cielcza - Prosna Chocz-Kwileń (jarocin.naszemiasto.pl)
Ładowanie...

Znajdź nas na Facebooku