statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo w Ostrowie.

• autor: MaciejStamierowski, 2016-10-10 09:43

Podopieczni Aleksandra Matuszewskiego pokonali w Ostrowie tamtejszy OKS 2 - 1. Obie bramki dla LZS-u zdobył Maciej Stamierowski.

Piłkarze Chelsea od początku zdominowali grę do tego stopnia, że rywale mieli trudności z wyjściem z własnego pola karnego. Przyniosło to skutek w 16 minucie, Jakub Nowak wbiegł z piłką w pole karne i został sfaulowany. Jedenastkę pewnym strzałem na bramkę zamienił Maciej Stamierowski. Gospodarze nie potrafili zapanować nad swoimi emocjami, a ich nerwowość przełożyła się na faule. Śmialiśmy się, że sędzia na pierwszą połowę nie wziął kartek z szatni. Jednego zawodnika Jednego zawodnika upominał sześć razy. Dla mnie to są kpiny. Powiedział trener Aleksander Matuszewski. W 35 minucie do siatki gospodarzy ponownie trafił Maciej Stamierowski podwyższając wynik na 2 - 0. Asystę zanotował Karol Oczkowski. Trzy minuty później sędzia odgwizdał rzut wolny, po którym gospodarze zdobyli bramkę. Z wynikiem 2 -1 piłkarze zeszli na przerwę. Na drugą połowę Chelsea wyszła w zmienionym składzie. Mocno poobijanego Kamila Kaczmarka zastąpił Jakub Górecki. Druga wymuszona zmiana nastąpiła w 55 minucie, kiedy Damian Korasiak po nakładce nie był w stanie kontynuować gry. Agresywny zawodnik wyleciał w końcu z boiska, a piłkarze LZS-u mogli być trochę spokojniejsi o swój stan zdrowia. Zagraliśmy solidne spotkanie. Wydaję mi się , że ani przez chwilę zwycięstwo nie było zagrożone. Mimo tego, że wygraliśmy tylko 2 -1, wykonaliśmy kawał dobrej roboty na boisku i wróciliśmy z trzema punktami - podsumowuję trener Aleksander Matuszewski.

OKS Ostrów Wlkp  1 - 2  LZS Cielcza

bramki: Tomasz Grupa 38' - Maciej Stamierowski 16'(karny), 35'

skład:33.K.Kaczmarek(46' 92.J.Górecki), 2.D.Wrzalik ,4.M.Stawicki, 5.Ł.Marchewka, 14.M.Szatkowski, 6.K.Lisiak, 15.D.Korasiak (55' 17.M.Pilarczyk), 7.J.Nowak (89' 16.A.Wiza) ,9.M.Stamierowski, 11.K.Filipiak, 10.K.Oczkowski (83' 3.A.Piętka).

nie zagrali: 13.K.Kościuszko, 8.M.Matuszewski.

żółta kartka: D.Wrzalik, Ł,Marchewka